Vælg din bil
Anvend stelnummer
Søg uden modelfilter
Vælg bil fra liste
Søg efter produkter

Schmiedmann Odense personale

Ved henvendelse vedr. dele og udstyr, angiv da venligst dit registreringsnr. (nr. plade), eller dit stelnr. de sidste 7 tegn

Ledelse

Martin 01
Direktør:
Martin Thorup Andresen

martin@schmiedmann.com

Salg

DSC 2083
Sælger:
Jacob
+45 65 94 15 45
jacob@schmiedmann.com
DSC 2074
Sælger:
Andrew
+45 65 94 15 45
andrew@schmiedmann.com
Henrik S
Sælger:
Henrik
+45 65 94 15 45
henrik.s@schmiedmann.com
Keith 02
Ordrebehandler:
Keith
+45 65 94 15 45
keith@schmiedmann.com
Chris Schmiedmann Odense Staff 2
Sælger:
Chris
+45 69 66 37 55
chris.l@schmiedmann.com
Per Schmiedmann Odense Staff 3
Sælger:
Per
+45 63 18 19 65
per@schmiedmann.com
Thomas Schmiedmann Odense Staff
Sælger:
Thomas
+45 69 66 37 52
thomas.a@schmiedmann.com

Værksted

Schmiedmann Staff Chris Vaerkfoerer 1822
Værkfører:
Chris
+45 65 94 15 45 (8:00-16:00)
vaerksted.odense@schmiedmann.com
Simon
Værkførerassistent:
Simon


Schmiedmann Staff Jonas Technician
Tekniker:
Jonas


Lager

Tomas
Lager & logistikchef:
Tomas

tomas@schmiedmann.com
Brian 01
Lagerchef-assistent:
Brian


Danny Schmiedmann Odense Staff 1044291
Reklamations-ansvarlig:
Danny


Jan 01
Lagermedarbejder:
Jan


Schmiedmann Odense Personale Karsten
Lagermedarbejder:
Karsten


Schmiedmann Lasse Lager
Lagermedarbejder:
Lasse


Poul Schmiedmann Odense Staff 4
Lagermedarbejder:
Poul


Mathias Schmiedmann Odense Staff
Lagermedarbejder:
Mathias


Simon Schmiedmann Odense Staff
Lagermedarbejder:
Simon


Christian Lager
Lagermedarbejder:
Christian


Bogholderi

Torben 01
Økonomi-chef:
Torben
+45 63 18 19 67
torben@schmiedmann.com
Claes Schmiedmann Odense
Bogholderiassistent:
Claes


IT

Niklas G 01
IT / PR ansvarlig:
Niklas

niklas@schmiedmann.com
Sebastian
IT-Systemudvikler:
Sebastian

sebastian.a@schmiedmann.com
Rabih Schmiedmann Odense Staff 1044226
IT-Systemudvikler:
Rabih

rabih@schmiedmann.com
Schmiedmann Odense Ronni Photo
Foto:
Ronni


Marketing

Jesper S
Produktansvarlig:
Jesper


Nicklas Schmiedmann Odense
Marketingansvarlig:
Nicklas


Vedligeholdelse

Morten Vicevaert 2444
Vicevært:
Morten


Thank you for visiting
Schmiedmann!
We noticed you are from...

United States United States
Følg os
Betaling
Payment method logos
Forsendelse
Schmiedmann sender dagligt over hele landet
Hurtig levering
Bestil lager varer inden kl. 17:00 (ordrer med brugte dele inden kl. 15:00) og få levering hverdagen efter

GRATIS fragt for alle ordrer over 350 DKK inkl. moms*
(* Gælder ikke for voluminøse varer, her er fragten for de fleste varer dog kun 39 DKK inkl. moms, for ordrer under 350 DKK er fragten kun 39 DKK inkl moms)

Vi bruger:
Kontakt