Vælg dit køretøj
Anvend stelnummer
Vælg køretøj fra liste
Søg efter produkter

Schmiedmann Odense personale

Ved henvendelse vedr. dele og udstyr, angiv da venligst dit registreringsnr. (nr. plade), eller dit stelnr. de sidste 7 tegn

Ledelse

Martin 01
Direktør:
Martin Thorup Andresen

martin@schmiedmann.com

Administration

Patrick
HR-ansvarlig:
Patrick Uglebjerg

patrick@schmiedmann.com

Salg

Keith 02
Ordrebehandler:
Keith
+45 65 94 15 45
keith@schmiedmann.com
Jacob5
Reservedelsekspedient:
Jacob
+45 63 18 19 63
jacob@schmiedmann.com
Per Schmiedmann Odense Staff 3
Reservedelsekspedient:
Per T.
+45 63 18 19 65
per@schmiedmann.com
Alex Salg
Reservedelsekspedient:
Alex
+45 69 66 37 55
alex@schmiedmann.com
Achraf til web 2
Reservedelsekspedient:
Achraf
+45 63 18 19 62
achraf.e@schmiedmann.com
Oscar
Praktikant:
Oscar
+45 69 66 37 52
oscar@schmiedmann.com
Sebastian4
Reservedelsekspedient:
Sebastian G.

sebastian.g@schmiedmann.com

Lager

Brian Lager Til Hjemmeside
Lager- & logistikchef:
Brian Hinze Rasmussen
+45 69 66 37 57
brian.h@schmiedmann.com
Eddy_0523
Reklamationsansvarlig:
Eddy


Jan 01
Lagermedarbejder:
Jan


Schmiedmann Odense Personale Karsten
Lagermedarbejder:
Karsten


Schmiedmann Lasse Lager
Lagermedarbejder:
Lasse


Simon_lager
Lagermedarbejder:
Simon


Lars
Lagermedarbejder:
Lars


Atilla Til Web
Lagermedarbejder:
Attila


Martin Lager
Lagermedarbejder elev:
Martin


Christoffer_0124
Praktikant:
Christoffer


Joachim_0124
Praktikant:
Joachim


Bogholderi

Torben 01
Økonomichef:
Torben Larsen
+45 63 18 19 67
torben@schmiedmann.com
Gabriel1
Kontorelev:
Gabriel


IT

Niklas G 01
IT-ansvarlig:
Niklas Gislum

niklas@schmiedmann.com
Sebastian
IT-medarbejder:
Sebastian A.

sebastian.a@schmiedmann.com
Empty Profile Picture
IT-medarbejder:
Mads H.

mads@schmiedmann.com

Marketing

Alexander Klar Til Web
Marketingansvarlig:
Alexander

marketing@schmiedmann.com
Arkadii_0124
Praktikant:
Arkadii


Produkt

Emil_produkt
Produktmedarbejder:
Emil

products.odense@schmiedmann.com
Flemming Produkt
Produktmedarbejder:
Flemming

products.odense@schmiedmann.com
LasseK
Produktmedarbejder:
Lasse

products.odense@schmiedmann.com
Silas 3
Produktmedarbejder:
Silas

products.odense@schmiedmann.com
Enmanuel 5
Studentermedhjælper:
Enmanuel

products.odense@schmiedmann.com
Morten FOTO
Produktfotograf:
Morten C.


Vedligeholdelse

Morten Til Hjemmeside
Vicevært:
Morten


Thank you for visiting
Schmiedmann!
We noticed you are from...

United States United States
Følg os
Betaling
Payment method logos
Forsendelse
Schmiedmann sender dagligt over hele landet
Hurtig levering
Bestil lagervarer inden kl. 16:45 (ordrer med brugte dele inden kl. 15:00) og få levering hverdagen efter

GRATIS fragt for ordrer over 350 DKK inkl. moms*
(* Gælder ikke for voluminøse varer. For ordrer under 350 DKK er fragten kun 39 DKK inkl moms)

Vi bruger:
Kontakt