Vælg din bil
Søg uden modelfilter
Vælg bil fra liste
Søg efter produkter
Søg kun på varenummer Tilføj hurtigt

Schmiedmann Odense personale

Ved henvendelse vedr. dele og udstyr, angiv da venligst dit registreringsnr. (nr. plade), eller dit stelnr. de sidste 7 tegn

Ledelse

Martin 01
Direktør:
Martin Thorup Andresen

martin@schmiedmann.com

Salg

Jacob 03
Sælger:
Jacob
+45 65 94 15 45
jacob@schmiedmann.com
Andrew M
Sælger:
Andrew
+45 65 94 15 45
andrew@schmiedmann.com
Kim
Sælger:
Kim
+45 65 94 15 45
kim@schmiedmann.com
Henrik S
Sælger:
Henrik
+45 65 94 15 45
henrik.s@schmiedmann.com
Schmiedmann Staff Morten Salesman
Sælger:
Morten
+45 65 94 15 45
morten@schmiedmann.com
Keith 02
Ordrebehandler:
Keith
+45 65 94 15 45
keith@schmiedmann.com

Værksted

No Image Of Staff
Værkfører:
Chris
+45 65 94 15 45 (8:00-16:00)
vaerksted.odense@schmiedmann.com
Simon
Tekniker:
Simon


Lager

Tomas
Lager & logistikchef:
Tomas

tomas@schmiedmann.com
Brian 01
Lagerchef-assistent:
Brian


Jan 01
Lagermedarbejder:
Jan


No Image Of Staff
Lagermedarbejder:
Klaus


Mikkel A Ny Mekaniker Faerdig Lowres
Lagermedarbejder:
Martin


Schmiedmann Odense Personale Karsten
Lagermedarbejder:
Karsten


Schmiedmann Odense Personale Daniel
Praktikant:
Daniel


Bogholderi

Torben 01
Økonomi-chef:
Torben
+45 63 18 19 67
torben@schmiedmann.com

IT

Niklas G 01
IT / PR ansvarlig:
Niklas

niklas@schmiedmann.com
Henrik M
IT-Systemudvikler:
Henrik

henrik.m@schmiedmann.com

Marketing

Jesper S
Produktansvarlig:
Jesper


Anders Schmiedmann Odense Personale
Marketingmedarbejder:
Anders


Thank you for visiting
Schmiedmann!
We noticed you are from...

United States United States
Betaling
Payment method logos
Forsendelse
Schmiedmann sender dagligt over hele landet
Hurtig levering og lave priser.

Vi bruger:
Kontakt