Vælg dit køretøj
Anvend stelnummer
Søg uden modelfilter
Vælg køretøj fra liste
Søg efter produkter

Schmiedmann Odense personale

Ved henvendelse vedr. dele og udstyr, angiv da venligst dit registreringsnr. (nr. plade), eller dit stelnr. de sidste 7 tegn

Ledelse

Martin 01
Direktør:
Martin Thorup Andresen

martin@schmiedmann.com

Administration

Schmiedmann Odense Patrick 2
HR medarbejder:
Patrick

patrick@schmiedmann.com

Salg

DSC 2083
Sælger:
Jacob
+45 65 94 15 45
jacob@schmiedmann.com
DSC 2074
Sælger:
Andrew
+45 65 94 15 45
andrew@schmiedmann.com
Keith 02
Ordrebehandler:
Keith
+45 65 94 15 45
keith@schmiedmann.com
Per Schmiedmann Odense Staff 3
Sælger:
Per
+45 63 18 19 65
per@schmiedmann.com
Jon
Sælger:
Jon

jon@schmiedmann.com
Daniel Saelger
Sælger:
Daniel

daniel@schmiedmann.com
Lau Sales
Handelsassistent elev:
Lau

lau@schmiedmann.com

Værksted

DSC 2074
Værksted/Salg:
Andrew
+45 65 94 15 45 (8:00-16:00)
vaerksted.odense@schmiedmann.com
Schmiedmann Staff Odense Christoffer Technician
Tekniker:
Christoffer


Lager

Schmiedmann Staff Odense Stephan Warehouse Logistics Manager
Lager & logistikchef:
Stephan Dyreborg Jørgensen

stephan@schmiedmann.com
Brian 01
Lagerchef-assistent:
Brian


Ulrich Reclamations Manager Schmiedmann Staff Odense
Reklamations-ansvarlig:
Ulrich


Jan 01
Lagermedarbejder:
Jan


Schmiedmann Odense Personale Karsten
Lagermedarbejder:
Karsten


Schmiedmann Lasse Lager
Lagermedarbejder:
Lasse


Poul Schmiedmann Odense Staff 4
Lagermedarbejder:
Poul


Simon Schmiedmann Odense Staff
Lagermedarbejder:
Simon


Schmiedmann Odense Lars
Lagermedarbejder:
Lars


Schmiedmann Odense Darko
Lagermedarbejder:
Darko


Schmiedmann Staff Odense Jacob Warehouse
Lagermedarbejder:
Jacob


Lars
Lagermedarbejder:
Lars N.


Schmiedmann Staff Odense Joshua Warehouse
Lagermedarbejder deltid:
Joshua


Bogholderi

Torben 01
Økonomi-chef:
Torben Larsen
+45 63 18 19 67
torben@schmiedmann.com
Schmiedmann Staff Odense Kari
Bogholderiassistent:
Kári


IT

Niklas G 01
IT / PR ansvarlig:
Niklas Gislum

niklas@schmiedmann.com
Sebastian
IT-Systemudvikler:
Sebastian

sebastian.a@schmiedmann.com
Schmiedmann Odense Ronni Photo
Foto:
Ronni


Marketing

Schmiedmann Staff Odense Tim
Marketingansvarlig:
Tim

tim@schmiedmann.com
Peter
Produktansvarlig:
Peter

peter@schmiedmann.com

Vedligeholdelse

Morten Vicevaert 2444
Vicevært:
Morten


Thank you for visiting
Schmiedmann!
We noticed you are from...

United States United States
Følg os
Betaling
Payment method logos
Forsendelse
Schmiedmann sender dagligt over hele landet
Hurtig levering
Bestil lagervarer inden kl. 17:00 (ordrer med brugte dele inden kl. 15:00) og få levering hverdagen efter

GRATIS fragt for ordrer over 350 DKK inkl. moms*
(* Gælder ikke for voluminøse varer. For ordrer under 350 DKK er fragten kun 39 DKK inkl moms)

Vi bruger:
Kontakt