Vælg dit køretøj
Anvend stelnummer
Vælg køretøj fra liste
Søg efter produkter

Schmiedmann Odense personale

Ved henvendelse vedr. dele og udstyr, angiv da venligst dit registreringsnr. (nr. plade), eller dit stelnr. de sidste 7 tegn

Ledelse

Martin 01
Direktør:
Martin Thorup Andresen

martin@schmiedmann.com

Administration

Patrick
HR-ansvarlig:
Patrick Uglebjerg

patrick@schmiedmann.com

Salg

Keith 02
Ordrebehandler:
Keith
+45 65 94 15 45
keith@schmiedmann.com
DSC 2083
Sælger:
Jacob
+45 63 18 19 63
jacob@schmiedmann.com
Per Schmiedmann Odense Staff 3
Sælger:
Per T.
+45 63 18 19 65
per@schmiedmann.com
Alex Salg
Sælger:
Alex
+45 69 66 37 55
alex@schmiedmann.com
Sebastian4
Sælger:
Sebastian G.
+45 69 66 37 52
sebastian.g@schmiedmann.com
Achraf Til Web
Autoteknolog-praktikant:
Achraf

achraf.e@schmiedmann.com
Empty Profile Picture
Autoteknolog-praktikant:
Sam

sam.a@schmiedmann.com

Værksted

Victor Klar Til Web
Værkfører:
Victor Brüsch
+45 65 94 15 45 (8:00-16:00)
victor@schmiedmann.com
Jarek Klar Til Web
Tekniker:
Jarek


Lager

Brian Lager Til Hjemmeside
Lager- & logistikchef:
Brian Hinze Rasmussen
+45 69 66 37 57
brian.h@schmiedmann.com
Eddy1
Reklamationsansvarlig:
Eddy


Jan 01
Lagermedarbejder:
Jan


Schmiedmann Odense Personale Karsten
Lagermedarbejder:
Karsten


Schmiedmann Lasse Lager
Lagermedarbejder:
Lasse


Poul
Lagermedarbejder:
Poul


Simon Schmiedmann Odense Staff
Lagermedarbejder:
Simon


Lars
Lagermedarbejder:
Lars


Schmiedmann Odense Darko
Lagermedarbejder:
Darko


Martin Lager
Lagermedarbejder elev:
Martin


Emil4
Lagermedarbejder deltid:
Emil


Bogholderi

Torben 01
Økonomichef:
Torben Larsen
+45 63 18 19 67
torben@schmiedmann.com
Gabriel1
Kontorelev:
Gabriel


IT

Niklas G 01
IT-ansvarlig:
Niklas Gislum

niklas@schmiedmann.com
Sebastian
IT-Systemudvikler:
Sebastian

sebastian.a@schmiedmann.com

Marketing

Alexander Klar Til Web
Marketingansvarlig:
Alexander

marketing@schmiedmann.com
Jeppe 220922 NY
Produktfotograf:
Jeppe


Vedligeholdelse

Morten Til Hjemmeside
Vicevært:
Morten


Thank you for visiting
Schmiedmann!
We noticed you are from...

United States United States
Følg os
Betaling
Payment method logos
Forsendelse
Schmiedmann sender dagligt over hele landet
Hurtig levering
Bestil lagervarer inden kl. 17:00 (ordrer med brugte dele inden kl. 15:00) og få levering hverdagen efter

GRATIS fragt for ordrer over 350 DKK inkl. moms*
(* Gælder ikke for voluminøse varer. For ordrer under 350 DKK er fragten kun 39 DKK inkl moms)

Vi bruger:
Kontakt