Vælg dit køretøj
Anvend stelnummer
Søg uden modelfilter
Vælg køretøj fra liste
Søg efter produkter

Schmiedmann Odense personale

Ved henvendelse vedr. dele og udstyr, angiv da venligst dit registreringsnr. (nr. plade), eller dit stelnr. de sidste 7 tegn

Ledelse

Martin 01
Direktør:
Martin Thorup Andresen

martin@schmiedmann.com

Administration

Patrick
HR-ansvarlig:
Patrick Uglebjerg

patrick@schmiedmann.com

Salg

Keith 02
Ordrebehandler:
Keith
+45 65 94 15 45
keith@schmiedmann.com
DSC 2083
Sælger:
Jacob
+45 63 18 19 63
jacob@schmiedmann.com
Per Schmiedmann Odense Staff 3
Sælger:
Per T.
+45 63 18 19 65
per@schmiedmann.com
Alex Salg
Sælger:
Alex

alex@schmiedmann.com
Sebastian4
Sælger:
Sebastian G.
+45 69 66 37 52
sebastian.g@schmiedmann.com

Værksted

Henrik Lind2
Værkfører:
Henrik Lind Rasmussen
+45 65 94 15 45 (8:00-16:00)
vaerksted.odense@schmiedmann.com
Victor Salg
Assisterende værkfører:
Victor
+45 65 94 15 45 (8:00-16:00)
victor@schmiedmann.com

Lager

Schmiedmann Staff Odense Stephan Warehouse Logistics Manager
Lager- & logistikchef:
Stephan Dyreborg Jørgensen

stephan@schmiedmann.com
Brian 01
Lagerchefassistent:
Brian


Eddy1
Reklamationsansvarlig:
Eddy


Jan 01
Lagermedarbejder:
Jan


Schmiedmann Odense Personale Karsten
Lagermedarbejder:
Karsten


Schmiedmann Lasse Lager
Lagermedarbejder:
Lasse


Poul
Lagermedarbejder:
Poul


Simon Schmiedmann Odense Staff
Lagermedarbejder:
Simon


Lars
Lagermedarbejder:
Lars


Schmiedmann Odense Darko
Lagermedarbejder:
Darko


Nikolai1
Lagermedarbejder:
Nikolai


Martin Lager
Lagermedarbejder elev:
Martin


Emil4
Lagermedarbejder deltid:
Emil


Yulia
Praktikant:
Yulia


Bogholderi

Torben 01
Økonomichef:
Torben Larsen
+45 63 18 19 67
torben@schmiedmann.com
Gabriel1
Kontorelev:
Gabriel


Tenna4
Studentermedhjælper:
Tenna


IT

Niklas G 01
IT-ansvarlig:
Niklas Gislum

niklas@schmiedmann.com
Sebastian
IT-Systemudvikler:
Sebastian

sebastian.a@schmiedmann.com

Marketing

Morten S
Marketingansvarlig:
Morten S.


Peter Personalebillede4
Produktmedarbejder:
Peter

peter.e@schmiedmann.com
Jeppe 220922 NY
Produktfotograf:
Jeppe


Vedligeholdelse

Morten Vicevaert 2444
Vicevært:
Morten


Thank you for visiting
Schmiedmann!
We noticed you are from...

United States United States
Følg os
Betaling
Payment method logos
Forsendelse
Schmiedmann sender dagligt over hele landet
Hurtig levering
Bestil lagervarer inden kl. 17:00 (ordrer med brugte dele inden kl. 15:00) og få levering hverdagen efter

GRATIS fragt for ordrer over 350 DKK inkl. moms*
(* Gælder ikke for voluminøse varer. For ordrer under 350 DKK er fragten kun 39 DKK inkl moms)

Vi bruger:
Kontakt