Vælg din bil
Søg uden modelfilter
Vælg bil fra liste
Søg efter produkter
Søg kun på varenummer Tilføj hurtigt

Schmiedmann Odense personale

Ved henvendelse vedr. dele og udstyr, angiv da venligst dit registreringsnr. (nr. plade), eller dit stelnr. de sidste 7 tegn

Ledelse

Martin 01
Direktør:
Martin Thorup Andresen

martin@schmiedmann.com

Salg

DSC 2083
Sælger:
Jacob
+45 65 94 15 45
jacob@schmiedmann.com
DSC 2074
Sælger:
Andrew
+45 65 94 15 45
andrew@schmiedmann.com
Henrik S
Sælger:
Henrik
+45 65 94 15 45
henrik.s@schmiedmann.com
Lasse Sales Schmiedmann Employee
Sælger:
Lasse
+45 65 94 15 45
lasse.b@schmiedmann.com
Keith 02
Ordrebehandler:
Keith
+45 65 94 15 45
keith@schmiedmann.com

Værksted

Schmiedmann Staff Chris Vaerkfoerer 1822
Værkfører:
Chris
+45 65 94 15 45 (8:00-16:00)
vaerksted.odense@schmiedmann.com
Simon
Værkførerassistent:
Simon


Schmiedmann Staff Jonas Technician
Tekniker:
Jonas


Lager

Tomas
Lager & logistikchef:
Tomas

tomas@schmiedmann.com
Brian 01
Lagerchef-assistent:
Brian


Schmiedmann Odense Claus Staff Claim 6044
Reklamations-ansvarlig:
Claus


Jan 01
Lagermedarbejder:
Jan


No Image Of Staff
Lagermedarbejder:
Klaus


Mikkel A Ny Mekaniker Faerdig Lowres
Lagermedarbejder:
Martin


Schmiedmann Odense Personale Karsten
Lagermedarbejder:
Karsten


Schmiedmann Lasse Lager
Lagermedarbejder:
Lasse


Bogholderi

Torben 01
Økonomi-chef:
Torben
+45 63 18 19 67
torben@schmiedmann.com

IT

Niklas G 01
IT / PR ansvarlig:
Niklas

niklas@schmiedmann.com
Henrik M
IT-Systemudvikler:
Henrik

henrik.m@schmiedmann.com
Sebastian
IT-Systemudvikler:
Sebastian

sebastian.a@schmiedmann.com
Schmiedmann Odense Ronni Photo
Foto:
Ronni


Marketing

Jesper S
Produktansvarlig:
Jesper


Anders Schmiedmann Odense Personale
Marketingansvarlig:
Anders


Vedligeholdelse

Morten Vicevaert 2444
Vicevært:
Morten


Thank you for visiting
Schmiedmann!
We noticed you are from...

United States United States
Betaling
Payment method logos
Forsendelse
Schmiedmann sender dagligt over hele landet
Hurtig levering og lave priser.
Bestil lager varer inden kl. 17:00 (ordrer med brugte dele inden kl. 15:00) og få levering hverdagen efter

KUN 39 dkk inkl. moms
(Gælder ikke GLS ekspress, samt voluminøse forsendelser)

Vi bruger:
Kontakt